Okunma Sayısı: 11326
CANLI YORUMLAR

ÇOCUĞUNUZLA BAŞBAŞA TATİL

Önlemleri ihmal etmeyin

Yalnız bir anneyseniz ve çocuğunuzla gideceğiniz tatil için plan yapmak üzereyseniz bu yazı dikkatinizi çekebilir… 

Bir çocuk için en önemli şey olan anne sevgisi, birlikte yapılan seyahatlerde zirve yaparken, çocuğun kişisel gelişimine de katkı sağlar. Anne ve çocuğun birlikte tatil yapması, her zaman için ikili arasındaki hem sevgi hem de sosyal kültür birlikteliğini arttırır.

Çocuğunuzla birlikte tatile çıkarken dikkat etmeniz gereken püf noktalar:

  • Tatile giderken yapacağınız yolculuk, sizin ve çocuğunuzun rahatı için önemlidir. Eğer çocuğunuz çok küçükse, yolculuk için hava yolunu tercih etmenizi öneriyoruz.
  • Tatil öncesi yapacağınız alışverişte, kendinize alacağınız şapkadan ya da tişörtten çocuğunuz için olan modelini de almanız, tatil fotoğraflarınızı daha sempatik kılacaktır.
  • Bavulunuza kendi kıyafetlerinizi koyarken onun kıyafetleri için de fazladan yer açın.
  • Kendiniz için 30 koruma faktörlü güneş kremi alırken, çocuğunuz için 50 ve üzeri koruma faktörlü krem almayı unutmayın.
  • Çocuğunuz, alıştığı mekanı değiştireceği için tatilde sıkılmaması için yanınıza onun sevdiği, oynarken eğlendiği oyuncaklarını almalısınız.
  • Tatile gideceğiniz yerdeki sağlık kurumlarını öğrenmeniz, istemediğiniz bir sağlık problemi ile karşılaştığınızda bu durumu daha kolay atlatmanıza yardımcı olacaktır.
  • Valizinizde mutlaka ilk yardım malzemeleri bulundurun. Çocuğunuzun sürekli kullandığı bir ilaç varsa, fazladan tedarik ederek ilk yardım çantanıza ekleyin.

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
İLETİŞİM BOZUKLUĞU
TEMEL BOŞANMA SEBEBİ
YALNIZ BİR ANNEYSENİZ
VE ZORLUK YAŞIYORSANIZ...
ONUN "SUÇU" DEĞİL. BİLSİN!
ACİL DURUM MÜDAHALESİ
MUTLU AİLENİN ANAHTARI
BİRLİKTE ZAMAN GEÇİRİN
BASİT TASARRUF YÖNTEMLERİ
HEM DE HİÇ KASMADAN...
PAZAR GÜNÜ MANGAL KEYFİ!
BARBEKÜDE SANDVİÇ BİFTEK
ANNE VE KIZLARI RAKİP Mİ?
EN BÜYÜK RAKİBİM ANNEM!
SEVİŞİRKEN ÇOCUK GÖRÜRSE
BİR AÇIKLAMA BORÇLUSUNUZ!
ARKADAŞA SAYGI NEDİR?
SİZ ÖĞRETMEZSENİZ BİLEMEZ!

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
CONTA NASIL DEĞİŞİR
BOŞANAN ANNE BABALAR
AMBULANS HİZMETLERİ
BEBEĞİNİZİN UYKU SAATİNDE
O KADAR DA SÜPER DEĞİLLER
BAZILARI KASLI SEVER
23 NİSAN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :