Okunma Sayısı: 6083
CANLI YORUMLAR

ÇOCUK SANAT ATÖLYELERİ

Etkinlik

AÇIK DİYALOG İSTANBUL’DA ÇOCUK SANAT ATÖLYELERİ DEVAM EDİYOR!

 

Teşvikiye’de bulunan kültür sanat merkezi Açık Diyalog İstanbul, çocukların sanatla büyümeleri ve birbirinden farklı sanatı öğrenmeleri amacıyla Mart ayında da birçok çocuk atölyesine ev sahipliği yapıyor. Tüm atölye çalışmalarına başvurular info@opendialogueistanbul.com adresi ve 0212 232 7662 nolu iletişim numarasından yapılacak.

 

İstanbul Satranç Derneği Başkanı Garabetyan Çocuklarla Buluşuyor

Açık Diyalog İstanbul’un Mart ayındaki eğitici atölye çalışmaları satranç atölyesi ile başlıyor. 9, 16, 23 Mart tarihlerinde İstanbul Satranç Derneği Başkanı Arno Garabetyan ile düzenlenecek olan atölye çalışmaları 11.30-13.00 saat aralığında gerçekleşecek. 7-16 yaş grubundaki çocuklar Garabetyan ile satrançta mantık yürütme, hafıza geliştirme ve risk yönetimi konusunda kendilerini geliştirme fırsatı bulacak.

 

Elçin Ekinci ile Göbeklitepe’ye Yolculuk: Kil Atölyesi

Sanatçı ve deneyimli eğitmen Elçin Ekinci ile 16 Mart Cumartesi günü saat 14:00-16:00 arasında Açık Diyalog İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “Göbeklitepe’yi Keşif: Kil Atölyesi’nde, çocukları kültürel mirasların büyülü dünyasında yolculuğa çıkaracak. Atölyede katılımcılar, incelenen yapı ve eserler üzerine birlikte düşünme, araştırma ve  beraberinde yaratıcı üretimler yapma fırsatı sunacak.

6-15 yaş grubu çocuklar, atölyede Göbeklitepe’nin derinlikli dünyasında yolculuğa çıkarken, bu süreçte malzemenin deneyim imkanlarıyla düşünerek üç boyutlu yaratım, ifade zeminine sahip olacaklar.

 

Çocuklar Heykelin Dev İsmini Giacometti’yi Tanıma Fırsatı Bulacak

Açık Diyalog İstanbul’da, sanatçı ve eğitmen Pınar Yıldız ile çocuklar ünlü heykeltıraş ve ressam Alberto Giacometti’nin hayatı, sanatı ve çalışmalarını dinleyecek bir yandan da  Giacometti’nin çalışmalarından ilhan aldıkları ile iki ve üç boyutlu atölye çalışmaları yapacak. 17 Mart Pazar günü 15.00-16.30 saatleri arasında gerçekleşecek atölye çalışmasına 5-10 / 11-15 yaş grubundaki tüm çocuklar katılabilecek.

 

 

Çocuklara Üç Boyutlu Heykel ve Sanat Atölyesi

 

Çocuklar, 23 Mart Cumartesi günü Açık Diyalog İstanbul’da optik ve kinetik sanata katkıları ile bilinen sanatçı Yaacov Agam’ın agamograf adı verilen farklı açılardan görünen üç boyutlu resim ve heykellerini fotoğraf sanatçısı ve eğitmen Tuğba Özer önderliğinde inceleme fırsatı bulacak. 14:00-15:30 saatleri arasında gerçekleşecek atölyede 6 ile 10 yaş arasındaki çocuklar kendi agamograf çalışmalarını yapacak.

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
TUHAF EVLİLİK REHBERİ
ŞOK EDEN TAVSİYELER
KIZLAR DA OLMASAYMIŞ
ATAKLI OLİMPİYATLARI YAZDI
SÖZLÜKLERİ BEKLEYEN TEHLİKE
DİNE YÖNELİK FİKİRLER...
 TALİHLİLERİMİZ BELLİ OLDU
KAZANANLARI ÖĞRENMEK İÇİN..
HAVAŞ'A İBB DARBESİ
YOLCU TAŞIMA HİZMETİ DURDU
KÜRTAJDA POLONYA MODELİ Mİ?
BENZER BİR YASAK GELEBİLİR
OKULLAR ŞEHİR DIŞINA
ANKARA'DA YENİ DÜZEN
SOSYALLEŞMENİN YENİ TANIMI
ARTIK VAZGEÇİLMEZİMİZ...
TWİTTER BANKASI KURULDU
TÜM TWEETLER BANKADA...
KÜRTAJ YASASINA ABD MODELİ
ANNEYE, KALP ATIŞI BASKISI

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
DEPREM SONRASI NE YAP...
BU HAFTA SİNEMADA NE VAR
HER ŞEHRE KADIN KONUKEVİ
DİYANETTEN KÜRTAJ YORUMU
İLGİLİ VİDEOLAR
ELEKTRONİK KELEPÇE VE TEKNİK TAKİP
BEYOĞLU'MA DOKUNMA
GERZE'YE TERMİK SANTRAL PROTESTOSU
TAKİP-TACİZDE ŞİKAYET VE İHBAR
PHOTOSHOP OLMADAN NASILLAR?
HAMİLEYKEN SİZİ BEKLEYENLER
VÜCUT SÜSLEMESİNDE AŞIRILIK
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :