Okunma Sayısı: 4236
CANLI YORUMLAR

ETKİNLİK

ÇOCUK ATÖLYESİ

Çocuklar Ressam Paul Cezanne Atölyesinde Buluşuyor!

 

Teşvikiye’de bulunan Açık Diyalog İstanbul, çocukların sanatla büyümeleri amacıyla Aralık ayında da birçok çocuk atölyesine ev sahipliği yapıyor. 

İlk atölye çalışması 7 Aralık Cumartesi günü saat 12:30-14:00 arasında sanatçı ve eğitmen Pınar Yılmaz önderliğinde gerçekleşecek. 7-11 yaş aralığındaki tüm çocuklar için olan atölye çalışmasında; modern sanatın gelişmesine yaptığı katkılar ve etkisiyle çoğu zaman modern sanatın babası olarak anılan Fransız ressam Paul Cezanne’ın hayatı, sanatı ve çalışmaları anlatılırken bir yandan da katılımcılar Cezanne’ın çalışmalarından aldıkları ilham ile kendi çalışmalarını yapacaklar. 

Atölye çalışmalarına katılımcı olmak isteyenler, daha fazla bilgi ve kayıt için 0212 232 76 62’den ya da info@opendialogueistanbul.com adresinden iletişime geçebilirler.

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
UÇMAYA MERAKLI ÇOCUKLARA
21-24 NİSAN'DA SERGİ TURU
MİZAHİ BİR İRONİ
DOĞAÇLAMA SEVİYORSANIZ
BU KONSERİ KAÇIRMAYIN
5 YENİ FİLM VİZYONDA
MANGA OYUNDAN BÖYLEBİYER
TİYATRO VE SANAT ATÖLYESİ
KADINLAR İÇİN İKİ FUAR
BAKIM VE TAKI SEVERLERE...
ÜCRETSİZ TİYATRO BİLETİ
GERİ DÖNÜŞÜMÜ DE ÖĞENSİNLER
TİYATROKARE
28 SEZON 5 FARKLI OYUN
ARAMIZDA BEBEK VAR
HİKÂYE TANIDIK MI?
İSTANBUL MODERNDE ŞENLİK
DOĞAL HAYATIN SANATÇILARI

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
7-9 YAŞ GRUBU ÇOCUKLARA
EBEVEYN TUZAKLARI KON...
RUN İSTANBUL BAŞLIYOR
MASUMİYET MÜZESİ AÇILIYOR
BİR KADININ ÇANTASINDA
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
YETERİNCE ZENGİNSENİZ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :