Okunma Sayısı: 4111
CANLI YORUMLAR

ETKİNLİK

ÇOCUK ATÖLYESİ

Çocuklar Ressam Paul Cezanne Atölyesinde Buluşuyor!

 

Teşvikiye’de bulunan Açık Diyalog İstanbul, çocukların sanatla büyümeleri amacıyla Aralık ayında da birçok çocuk atölyesine ev sahipliği yapıyor. 

İlk atölye çalışması 7 Aralık Cumartesi günü saat 12:30-14:00 arasında sanatçı ve eğitmen Pınar Yılmaz önderliğinde gerçekleşecek. 7-11 yaş aralığındaki tüm çocuklar için olan atölye çalışmasında; modern sanatın gelişmesine yaptığı katkılar ve etkisiyle çoğu zaman modern sanatın babası olarak anılan Fransız ressam Paul Cezanne’ın hayatı, sanatı ve çalışmaları anlatılırken bir yandan da katılımcılar Cezanne’ın çalışmalarından aldıkları ilham ile kendi çalışmalarını yapacaklar. 

Atölye çalışmalarına katılımcı olmak isteyenler, daha fazla bilgi ve kayıt için 0212 232 76 62’den ya da info@opendialogueistanbul.com adresinden iletişime geçebilirler.

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
MİZAHİ BİR İRONİ
PERA'DA ÇOCUK ATÖLYELERİ
25 ŞUBAT - 25 MART
HAYALET SÜRÜCÜ 2
İNTİKAM ATEŞİ
KAYIP EŞYA BÜROSU
8 NİSAN'DA KUMBARACI50'DE
5 YENİ FİLM VİZYONDA
SİNEMADA BU HAFTA
SİNEMADA BU HAFTA
VİZYONA YENİ GİREN FİLMLER
YENİ YILA GOLDEN GATE
AHENGİ OLAN ÖZEL BİR YER
İSTANBUL MODERN'DE FOTOĞRAF
16 ŞUBAT - 3 HAZİRAN ARASI
HALA PROGRAM YAPMADIYSANIZ
4 YENİ FİLM VİZYONA GİRDİ
MOSKOVA BALESİ
İSTANBUL'DA

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
"BİZ BURADAYIZ" DİYECEKLER
FİKRİM ARTIK İŞİM
ÇOCUK OYUNLARI BÜYÜLÜYOR
EKOLOJİK EV ETKİNLİKLERİ
EN İYİ YAZ KOKULARI
YENİ YILDA DENEYİN
O KADAR DA SEKSİ DEĞİLLER
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :