CANLI YORUMLAR
CAN ÖZELGÜN
CAN ÖZELGÜN
Gazeteci

BİR PAPATYANIN GÖZÜNDEN

BİR AĞAÇ
24.04.2018

Bir Papatyanın Gözünden Bir Ağaç

Güneşin bulutlarla saklambaç oynadığı günler, bir görünüp bir yok oluyor. Doğanın topraktaki gökkuşakları etrafı süslüyor. Bunlardan biri de güzel bir ağaç. Dalları ile yaprakları sanki her rüzgârda yoga hareketleri yapıyor. Fistan ile diğer kediler dalları ile gövdesinde dolaşıyor ve oyunlar oynuyor.

Arada Küçük Prens’in tilkisi de ağacı ziyarete geliyor. İnsanlar gövdesinin altında buluşup konuşuyor ve kırmızı şarap içiyor. Hatta insanlardan biri üzerine şair N. Waheed’in yazdığı “Your skin smells like light. I think you are the moon” yazan bir cümle asıyor. Neden sonra bu ağacı bir papatya görüyor. Galiba yavaştan aralarında bir evcilleşme süreci başlıyor.

 

Yazı Etiketleri
YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :