CANLI YORUMLAR
MUTLU TÖNBEKİCİ
MUTLU TÖNBEKİCİ
Gazeteci-Yazar

NEHRİN DURGUNLAŞTIĞI YER

Dinginlik isteyenlere
02.11.2012

Ürgüp’e bağlı, eski ismi “Aravan” “nehrin durgunlaştığı yer” anlamına gelen  Ayvalı Köyü’nde, yeşillikler içerisindeki bir dere kenarında, unutamayacağınız  dingin günler geçirebileceğiniz bir yer Öykü Evi Cave Hotel.

 

 

Yeryüzünün  mucizevi doğasına sahip Kapadokya’nın “Güzel Atlar Ülkesi” bu vadide yeni  öyküler fısıldadığı otelde peribacaları ile şekillenmiş kaya odalar; aileler için  MAVİ, mutfaklı KIRMIZI, lilanın serinliği EFLATUN, jakuzili YEŞİL, şömineli SARI,  kemerli TURKUAZ olmak üzere kendine ait teraslı 4 süit 2 standart olarak  bulunuyor.


 Derenin şırıltısına, sabahları bülbüllerinin serenadı eşlik ederken  terasta yapacağınız köy kahvaltısı güne zinde ve mutlu başlamanız için  zemin hazırlıyor. Yüzyıllardır nice medeniyetleri barındıran kayalara Öykü Evi  Cave Hotel’de konaklayarak siz de kendi ayak izlerinizi bırakma ayrıcalığını  yaşayabilir, burada bir gece geçirseniz bile bir öyküye sahip olabilirsiniz.

YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :