Okunma Sayısı: 9321
CANLI YORUMLAR

10 DAKİKADA VÜCUT BAKIMI!

Bitkisel Banyo Kürü

Güzellik salonlarına gitmeye vaktiniz mi yok? Bütün gün çalışmaktan yoruldunuz mu?

O zaman biz de sizi fazla yormayalım. Sadece 10 dakikada hazırlayacağınız tamamen bitkisel ürünlerden oluşan banyo kürünü evinizde hiç yorulmadan hazırlayabilirsiniz.

Tek ihtiyacınız olan;

  • Yarım su bardağı yulaf ezmesi unu
  • Yarım su bardağı ayçiçeği tohumu unu
  • Tülbent
  • İp

Sıra banyo kürümüzü hazırlamakta. Küvetiniz sıcak suyla dolarken siz de o sırada tülbentinizin ortasına yulaf ezmesiyle ay çiçeği tohumu ununu alıp bir güzel karıştırın. İple tülbentin ucunu sıkıca bağlayın. Hazırladığınız karışımı sıcak suyun içine koyup, sıcak suyun insana verdiği huzuru hissedin. Banyomuz bitince kendi cilt tipinize uygun vücut kreminizi sürmeyi ihmal etmeyin.

Bitkisel banyo kürünüzü istediğiniz zaman kullanabilirsiniz, cildinize herhangi bir zararı yoktur.

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
YAZIN EN SEKSİ KADINI KİM?
ADIM ADIM YAZ DETOKSU
KORU BENİ GÜNEŞTEN!
SAĞLIKLI, BAKIMLI VE GÜZEL
YAŞLANMAK GÜZELDİR
ÜNLÜLER VE KÖPEKLERİ
2012 YILINA DAMGA VURAN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :