CANLI YORUMLAR
REZAN KİRAZ
REZAN KİRAZ
Astrolog

12 KASIM HAFTASI

Burcunuz ne diyor?
12.11.2012

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bu hafta sıradan başlıyor sizin için. Ay, Terazi burcunda hareket edecek. Akrep, Yay ve Oğlak burcunda haftayı tamamlayacak. Sadece Merküri'nin Retro yaptığından dolayı, Yay burcundan ayrılacak, Akrep burcuna gelecek. Akrep burcu zaten iğneleyici konuşmasıyla, insanın canını acıtan yönüyle bilinir. Merküri'de Akrep burcuna gelince siz de bundan payınızı alabilirsiniz. Bilmediğiniz bazı gerçekler sizin lehinize sonuçlanabilir. Daha cesur olabilirsiniz. Fikirlerinizi daha rahat ifade deebilirsiniz. Belki daha önceden düşünülmüş ama imzalanmamış, kontront imzalanmamış işler tekrar gündeme gelebilir, gerekli imzalar atılıp sözleşmeyer yapılabilir. Bunlar genelde haftasonu yaşanacaktır. Sakın vazgeçmeyin, gerektiği yerde korkusuzca imzanızı anlaşmanızı yapın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, gökyüzünde iki tane olay var. Ay ve Güneş, Akrep burcunda. Akrep burcunun başında doğanlar, Boğa burcunu etkileyecek. Yeni ay, Boğa'yı olumlu etkileyecek. Ne istiyorsanız, özellikle bu hafta salı günü 22:00-02:00 arasınnda gerçekleşecektir. Gerekli konuşmalar, yazışmalar yapılabilir. Eğer bir maille bir iş görüşmesi yapacaksanız, bunu lütfen pazar günü yapınız. Pazartesi günü kişiler ilk anda sizin mailinizi okuyup size cevap vereceklerdir. Siz de salı gününüzü bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Haberleşmeler, yazışmalar ve beklentiler yerine gelebilir. Bu hafta sizin için değerli kıymetli bir hafta.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler burcu, 12 Kasım haftası sizin için inişli çıkışlı olabilir. Bazen iyimser, bazen kötümser, bazen neşeli, bazen mutsuz olabilirsiniz. Bu hafta Merküri, Yay burcunda, Neptün ile ters açısı var. Bu, bir kere sizin duygularınızı, hissiyatınızı belirsizliğe düşmek, o belirsizlik içinde kendinize yer bulamamak, isminizin bazı dedikodulara karışması canınızı sıkabilir. Burada Yay burcunda Mars ile kavuşuyor. Bu dönemde biraz kavgalar, gerilimler, rekabetler olabilir. İstemediğiniz rekabetlere girebilirsiniz. Rekabetten yenik çıkabilirsiniz. O yüzden bu tür olaylardan uzak durmaya çalışın. Hızlı hareket etmeyin, hızı düşünmeyin, hızlı karar vermeyin. Bu hızla her şey yarım ve eksik kalır.

YENGEÇ BURCU

Bu hafta gökyüzünde sizin yönetici planetiniz Ay, Yeni ay konumunda olacak. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar demek. Yeni ayın Akrep burcunda olması da size daha güvenli, daha hissiyatlı daha yoğun duygular yaşamanıza neden olabilir. Daha hırslı, daha ihtiraslı, insanları daha derinden etkileyebilirsiniz. Aynı hissiyatı siz de karşınızdan aabilirsiniz. Konuşmalarınız çevrenizdekileri olumlu etkileyebilir. Kimsenin sizi kırmasına izin vermeyin. Kendi kendinizi koruyun.

ASLAN BURCU

Uzun zamandır iyi gidiyordunuz ama bu hafta belki biraz da sizin de sıçramanız gerekebilir. Sizin de bazı zorlukları aşmanız gerekebilir. Merküri retro yapıyor ve Ay Akrep burcunda, Merküri de Akrep burcunda. Dolayısıyla, Ay Merküri kavuşumu sizi etkileyecek. Yani kadınlarla olan ilişkilerde birtakım anlaşmazlıklar, gerilimler olabilir. Hiç düşünmediğiniz bazı sırlar açığa çıkabilir. Yeni ay sizi ters etkiliyor. Çünkü Yeni ay, Akrep burcunda oluşuyor. Akrepler için iyi olan bu etki, size ters yansıyacak. Bu hafta bu anlamda, bu ay içinde yeni birtakım girişimlerde bulunurken dikkatli olmanızda fayda var. Tedbirli olmanızda, B planları yapmanızda fayda var. Olası bir engelle karşılaştığınızda ne yaacağınızı bilmeniz gerekiyor.

BAŞAK BURCU

Sizin için gerilimli bir hafta olabilir. İstemediğiniz haberler alıp, canınız sıkılabilir. Çarşamba günü 8:00 ile 12:00 arasında iyimserliğiniz başınıza dert açabilir. Yasalar ya da kanunlarla ilgili işiniz varsa olumsuz sonuçlanabilir. Beklediğiniz bir şey gerçekleşmeyebilir ya da olumlu şeyler beklerken olumsuz olabilir. Size birisi alelacele bir şeyler yaptırmak isteyebilir, bunlara dikkat ediniz. Özellikle sağlık konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle ateş ve iltihaplı bir konuyla ilgili sağlık sorununuz varsa dikkatli olmanızda fayda var.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler 12 Kasım haftasında sizin için sorun yok. Uranüs ile Pluton'un bize verdiği değişim zaten hep var, ondan bir süre daha kurtulmuyoruz. Bunun dışında günlük olaylarda herhangi bir şekilde sizi endişelendirecek, kaygılandıracak ters bir açı yok. Bu hala ilişkilerinizi, sosyal ilişkilerinizi iyi yönettiğinizi österiyor. Yaşam kaliteniz artabilir. Birtakım sorumluluklarınız artabilir. Marsın, Yay burcunda Ay ile yaptığı açıdan olumlu etkileniyorsunuz. Terazi burcu insanları dünya iyisi insanlar ama biraz tembel bir burçtur.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bu hafta sizin için oldukça iyi. Bu hafta güzel bir hafta olacak. Aile ilişkilerinizi düzenleyebilirsiniz. Duygusal hayatınızı istediğiniz yönde geliştirebilirsiniz. Her türlü girişimde bulunabilirsiniz. Nasıl bir şey hedefliyorsanız, rahatlıkla başlayabilirsiniz. Hareketli, değişken ve canlı bir zaman dilimi geçireceksiniz. Merküri de güneşle kavuşum yapacak, bu hafta özellikle siz Akrepler neler yaşadınız, lütfen bana siteden yazar mısınız?

YAY BURCU

Sevgili Yaylar 12 Kasım haftasında biraz kare açılar görünüyor. Aslında rahat bir zamanlama değil sizin için, gerilim artıyor. Yayları insanlar neşeli, keyifli sanırlar ama o Yay insanı kendini dışarıya neşeliymiş gibi gösterir ama kendisi için son derece gergin bir haldedir ve bu hali içinde gizlidir. Bu hafta bu gerginlik biraz daha artmıştır. Şimdi yayın sabırsızlığı ile yüzeyselliği bir şekilde bazı insanlar zarar görecektir ama Mars'ın Yay burcuna verdiği olumlu bir etki var. Diğer olumsuz etkileri, içinizde uyanan arzular ve istekler ile yenebilirsiniz. Tüm problemlerinizi silip süpürebilirsiniz. Olacak olan yine olacak ama siz bu işin içinden yine çıkmayı başaracaksınız.

OĞLAK BURCU

Güneş Akrep burcunda, Merküri Retro yapıyor, Ay da Akrep burcunda olacak. Oğlak ve Akrep aslında iyi anlaşan iki dosttur. Merküri retro yapıyor ama Akrep burcuna geldiğinde, siz Oğlak burçları için, daha önceden kaçırdığınız bazı fırsatlar tekrar önünüze çıkacak. Bu hafta bununla ilgili gözünüz, dikkatiniz açık olsun. Geçmişte bıraktığınız işi tamamlama fırsatınız olacak. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Anlaşmalara imzalar atabilir, güzel bağlantılar kurabilirsiniz. Duygularınızı ifade edebilirsiniz.

KOVA BURCU

12 Kasım haftasında bir önceki haftadan farklı olarak, Akrep burcunda oluşan Yeni ay size olumlu yansımayacak. Siz Kovalar uçuk kaçık şeylere meraklısınız. Bir ay boyunca Akrep burcunun getirdiği kavramlara dikkat edin. Akrep burcu hırs, kin, yoğun duygular, gizli saklı işler, illegal işler demektir. Bir otorite demektir Akrep. Bu kavramlarla birlikte üstünüze olumsuz şeyler çekebilirsiniz. Otoritelere kendinizi kızdırmayın ve kendinizi ezdirmeyin. Haftasonuna doğru olaylar daha güzel ve keyifli olabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar bu hafta sizin için olduçka iyi geçiyor. Zaten güneş dost burcunuz Akrep'te. Ay yine sizi olumlu etkileyecek. 1 ay boyunca sizin için iyi şeyler olacak. Yalnız kendinizi iyi hissetmeniz gerekiyor. Kendi sorunlarınızı kendiniz çözebileceğiniz konusunda özgüven sahibi olun. Ne istediğinizi bilin ve bunun için mücadele edin, altyapınızı iyi kurun. Merkür güneş kavuşumu var aynı zamanda. Merkür güzel haberler demektir. Bu iş anlamda olumlu neticeler alabilirsiniz. Güzel haberler sizi bekliyor olacak. 


Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
1
Gökben Büyükak
Cevapla Gökben Büyükak
10.12.2012 17:30:23
Ben bir boğayım. Söylediklerinizi yapmışım farkında olmadan.
Cevap Yaz
1
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :