CANLI YORUMLAR
EMİLİ ANATA
EMİLİ ANATA
MODA

KIŞ GELDİ...

Evrene "istiyorum" mesajı
05.12.2012

Yazın alabildiğine güzel ve şık olabiliyorken, kışın bu isteklerimiz biraz kısıtlanıyor sanki. Kimse lahana gibi kat kat giyinmek istemiyor biliyorum ama esen rüzgâra yağan yağmura karşı da dik durmak istiyor. Kışı camın kenarından seyrederek, evinde kekini yapıp yanına çayını kahvesini koyacaklara sözümüz yok şimdilik. Ama dışarıda soğukla baş edeceklere hem şirin hem de sıcak tutacak öneriler hazırladım. Aslında bu bir wish list, bu bir evrene mesaj, bu bir bunları istiyorum deme biçimi. Hadi başlayalım!

 

Beni hem sıcak tutacak hem de şıklığıma şıklık katacak detaylar istiyorum, bunlardan vazgeçemeyeceklerim ise eldivenler olacak.

 

İnsan büyük konuşmayacak; leopara o kadar mesafeli duran ben bile konu detaylara gelince ilk ona göz dikebiliyorsam… Üstünüze alacağınız kaban da leopar değilse eğer, rengi ister siyah, ister kahve, ister taba olsun leopar hepsiyle uyum sağlayacaktır. Deri eldivenler de sezon rengi olan bordo ve dışarıda yağan lapa lapa kara inat beyazı tercih edebilirsiniz. Ya da şöyle kalpli eldiveni görünce hanginizin içi ısınmıyor ki?

Şu anda yaşadığım koşullardan dolayı gözüm hep pelerinlerde, oversized kabanlarda. Olmadı bel bölgesi geniş gelen montlardan da olur!

 

Renk olarak dikkat çekici bir renk olmasında sıkıntı yok, yeşil ya da mor istemem derseniz de antrasit, gri, siyahlar her zaman kullanışlı olur.

 

Son olarak, tabii ki ayaklar!

 

Ayaklarınız sıcacık olunca insan bu soğuğa karşı koyamaz mı?

 

Erkeksi ya da askeri tarzda giyinemem ben derseniz eğer rengi farklı seçerek, durumu kurtarabilirsiniz hem çok sıcak, hem de kaymaz. Ben yaz kış dinlemem süsümden vazgeçmem derseniz, hem zincir hem zımba, rock chic bir görünüm için ideal. Fareli köyün kavalcısına imrenip de rahatlığından ödün vermek istemeyebilirsiniz de, özellikle bir pelerinin altına çok yakışacağına eminim. Olduğumdan biraz uzun görüneyim ama bu bariz gözükmesin diyenlere de kesinlikle wedge sneakerslar yakışacaktır. Yazının başında büyük konuşmamak gerektiğinden bahsetmiştim, sonunu da öyle bitireceğim anlaşılan. Isabel Marant el atana kadar sneakerslara hayır, hayır, hayır diyen biri olarak evet, istediklerimden bir tanesi de bu!

 

YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :