Okunma Sayısı: 11469
CANLI YORUMLAR

NEDEN DOĞAL MASKELER?

Cildiniz dinlensin...
  • Maskeler yüzün gençleşmesini, kan dolaşımının hızlanarak çalışmasını ve oksijenin yüz üstündeki dokulara erişmesini sağlarlar. Maskelerin hemen hepsinde su oranı yüksektir.
  • Maske sürülünce cildin serinlemesini, rahatlamasını, gözeneklerin büzülmesini sağlar.
  • Maske çıkarıldığında ise kan damarları açılı, cilt daha pembe görünür.
  • Ne tipte maskeyi ne kadar sıklıkla uygulayacağınız ise tamamen cildinizin cinsine bağlıdır.

Maske çıkarıldığında ise kan damarları açılır, cilt daha pembe gözükür. Genişleyen damarlar sayesinde alt deriye bol kan gideceği için cilt düzelir, gözenekler kapanır, cildin görünüşünde belirgin bir güzelleşme olur. Maskenin etkisi geçici olmakla birlikte cilt yine de çalıştırılmış ve canlandırılmıştır. Güzellik ve sağlıklı görünüşe giden yol, ilk olarak cilt bakımından geçiyor. Aslında cildimize iyi davranmak hiç de zor değil.

Dinlendirici maske

Bu maske aynı zamanda yüzünüzün daha kolay bronzlaşmasını sağlar, cildi besler ve aynı zamanda pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı olur.

1 adet yumurta sarısı - 1 kase yoğurt - 1 tatlı kaşığı zeytinyağı - 5 damla havuç yağı
1 adet yumurta sarısını 2 tatlı kaşığı yoğurtla çırpın. Zeytinyağını ve havuç yağını ekleyin. Karışımı yüzünüze ve boynunuza sürün. 20 dakika kadar dinlendirip, ılık suyla temizleyin.

Nane Maskesi
Yorgun yüzünüzü canlandırmak için idealdir.

Püre haline getirilmiş yarım muz ile ¼ (büyük boy) fincan elma suyunu karıştırın ve üç damla nane yağı ile ilave edin. Sonra bu karışıma mısır nişastası ilave edin. Yüzünüze sürüp on dakika bekletin ki ölü cildiniz tekrar canlansın. Böylece uykusuz gecelerin hakkından gelebilirsiniz.

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
SABUNUNUZU KENDİNİZ YAPIN
KURU CİLTLERE EVDE BAKIM
DUDAKLARINIZI KORUYUN
CİLT RENGİNİZ
2012 YILINA DAMGA VURAN
YETERİNCE ZENGİNSENİZ
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :