Okunma Sayısı: 11803
CANLI YORUMLAR

BEBEK BAKICISININ YAŞI

Bebeklere uygun bakıcı yaşı

Bebek bakıcısı konusundan ailelerin aklına en çok takılan sorular,”Doğru bebek bakıcısı nasıl seçilir?", "Doğru bebek bakıcısının özellikleri nelerdir?", "Güvenilir biri olup olmadığını nasıl anlarız?", "Bebeğimiz bakıcısını sevmezse?” gibi sorulardır. 

Bebeğinize  seçeceğiniz bakıcının yaşı da zor karar verilen bir konudur. Bebeğinizin hareketliliğine bağlı olarak enerjisi onunla doğru orantılı bir bakıcı seçmemiz daha sağlıklı olabilir. Deneyimli olması da çok önemlidir, bir başkası bebeğini ona emanet etmişse sizde bir miktar rahatlama olur.

Ancak hareketli bir çocuğu mutlu edecek, gerektiğinde onun oyun arkadaşı olabilecek bir bakıcı da bir o kadar önemlidir. Yeni doğan döneminde ise yaşlı bir bakıcı daha güvenli olabilir. Çocuğunuzu iç rahatlığıyla bırakabileceğiniz bakıcı yaşının 30-45 arası olması idealdir. Hem tecrübeli hem de bebekle uyumlu olacaktır. 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
EV, TEHLİKE YUVASI OLMADAN
BUNLARI BAKICINIZ DA BİLSİN
BAKICI KURBANI OLMAYIN
REFERANS ÖNEMLİ!
BAKICI DEĞİŞTİRME KARARI
YALAN VE KÖTÜ ALIŞKANLIKLAR
İKİZ BEBEK BAKICISI BULMAK
"UZMANLAR" NE DİYOR?
BAKICI NASIL ÇALIŞMALI?
GÜVENİLİR BAKICI ARAYANLAR
BAKICI SENDROMU!
ÇALIŞAN ANNELER DİKKAT!
BAKICI MI BÜYÜKANNE Mİ?
BİLİYORUZ AKLINIZ EVDE
BAKICISINA KÖTÜ DAVRANIYOR!
DADISI GİTSİN Mİ İSTİYOR?
DİKKAT BAKICI VAR
BAKICI ANNE OLMALI!
ÇOCUĞU BAKICIYLA TANIŞTIRMA
"ARTIK ABLA BAKACAK" DEMEK

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ÇOCUĞU BAKICIYLA TANI...
İYİ BAKICI NELERİ BİLMELİ?
BAKICI NASIL ÇALIŞMALI?
BAKICIYLA İLGİLİ ENDİŞELER
EN İYİ YAZ KOKULARI
SİZİ BEĞENDİĞİNİ GÖSTEREN
MİNİKLERİN BOYUT ZİYARETİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :