Okunma Sayısı: 11726
CANLI YORUMLAR

BEBEK BAKICISININ YAŞI

Bebeklere uygun bakıcı yaşı

Bebek bakıcısı konusundan ailelerin aklına en çok takılan sorular,”Doğru bebek bakıcısı nasıl seçilir?", "Doğru bebek bakıcısının özellikleri nelerdir?", "Güvenilir biri olup olmadığını nasıl anlarız?", "Bebeğimiz bakıcısını sevmezse?” gibi sorulardır. 

Bebeğinize  seçeceğiniz bakıcının yaşı da zor karar verilen bir konudur. Bebeğinizin hareketliliğine bağlı olarak enerjisi onunla doğru orantılı bir bakıcı seçmemiz daha sağlıklı olabilir. Deneyimli olması da çok önemlidir, bir başkası bebeğini ona emanet etmişse sizde bir miktar rahatlama olur.

Ancak hareketli bir çocuğu mutlu edecek, gerektiğinde onun oyun arkadaşı olabilecek bir bakıcı da bir o kadar önemlidir. Yeni doğan döneminde ise yaşlı bir bakıcı daha güvenli olabilir. Çocuğunuzu iç rahatlığıyla bırakabileceğiniz bakıcı yaşının 30-45 arası olması idealdir. Hem tecrübeli hem de bebekle uyumlu olacaktır. 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
BAKICI KURBANI OLMAYIN
REFERANS ÖNEMLİ!
BAKICI KISKANÇLIĞI
BENDEN FAZLA MI SEVİYOR?
GEREKİRSE AKSİ OLUN
MUTLAKA BU 10 SORUYU SORUN
BAKICI SENDROMU!
ÇALIŞAN ANNELER DİKKAT!
BAKICILIK SEKTÖRÜ
PEDAGOG SEVİL GÜMÜŞ ANLATTI
İKİZ BEBEK BAKICISI BULMAK
"UZMANLAR" NE DİYOR?
EV, TEHLİKE YUVASI OLMADAN
BUNLARI BAKICINIZ DA BİLSİN
ÇOCUKLARA ÖZEL EĞİTİM
REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZİ
DİKKAT BAKICI VAR
BAKICI ANNE OLMALI!

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
GEREKİRSE AKSİ OLUN
DADI ARAYAN AİLELER!
BAKICI KISKANÇLIĞI
BAKICI MI BÜYÜKANNE Mİ?
OJENİZ NE RENK OLSUN
BİR KADININ ÇANTASINDA
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :