Okunma Sayısı: 9478
CANLI YORUMLAR

BİRLİKTE ZAMAN GEÇİRMEK

7 farklı fikir

 

  1. Bir tarih saptayın ve onu çok önemli bir randevu gibi ciddiye alın.
  2. Günlük hayatın işleriyle tek tek ilgilenmeye ve başa çıkmaya çalışın. Bütün aileler bir sonraki haftayı planlamak zorundadır: Kim nereye gidecek, okul gezileri, alışveriş vs. Bu kolayca, birlikte geçireceğiniz tek zaman türü haline gelebilir. Pazar öğle yemeğinden önce, sonra veya yemek sırası pek çok insana uyar. Ancak bu noktada esas önemli olan, sizin için doğru zamanın saptanmasıdır.
  3. Birlikte yapabileceğiniz değişik türde etkinlikler planlayın. Yürüyüş, sevişme, önemli bir ev ihtiyacının alınması, tatil planlaması, önemli bir mevzu hakkında çalışmak… Bunların hepsi ve daha fazlası yapmak isteyebileceğiniz şeylerdir.
  4. Telefonların fişini çekin. Çocuklarınız varsa, bunun birlikte geçireceğiniz özel bir zaman olduğunu anlatın ve çok acil durumlar haricinde rahatsız etmemeleri gerektiğini onlara öğretin (bunu ayrıntılı olarak açıklamanız gerekebilir).
  5. Sevdiğiniz bir yer tespit edin. Yılın farklı dönemlerinde başka başka yerler olabilir. Burası, ikinizin özel olarak hoşlandığı, “sizin” yeriniz olabilir.
  6. Ne hakkında konuşmak istiyorsanız onu konuşun (Dikkat, ev idaresi konuları sohbete çok kolayca hâkim olabilir).
  7. Gerçekçi olun. Başlangıç olarak birlikte sadece yirmi dakika geçirseniz de, daha önce bunu bile başaramamışsanız, doğru yolda ilerliyorsunuz demektir.

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
SEYAHATE Mİ ÇIKIYORSUNUZ?
BU LİSTEYE BAKMALISINIZ
BOŞANAN ANNE BABALAR
BAZEN AYRILMAK DAHA İYİDİR
ERGİNLER VE KISITLILAR
EVLAT EDİNİLİRKEN...
KARINIZI SAKİNLEŞTİRMEK!
BEYLER SİZE BİR İYİLİK
AİLE İÇİ GERİLİM
SORUNU SAPTA VE ÇÖZ!
ERKEKLERDE CİNSEL GÜÇSÜZLÜK
RUHSAL MI BEDENSEL Mİ?
TORUN ŞIMARTILAMAZ MI?
DUYGUSAL DOYUMSUZLUK DA NE?
PAZAR KAHVALTINIZ
KEYİFLİ VE SAĞLIKLI OLSUN
BABA - KIZ İLİŞKİSİ
NASIL BİR BABASINIZ?
ÇOCUĞUNUZUN I.Q'SU İÇİN

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
İLETİŞİM BOZUKLUĞU
ANNE VE KIZLARI RAKİP Mİ?
ANNE BABA MI OLUYORSUNUZ?
TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
YENİ SEZONDA TIRNAKLAR
EN İYİ YAZ KOKULARI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :