Okunma Sayısı: 9892
CANLI YORUMLAR

ÇOCUK MODASINA

Rockçı eli değdi

Amerikalı şarkıcı Gwen Stefani çocuk modasına soyundu. Rock şarkıcısı aynı zamanda da moda tasarımcısı olan Stefani, çocuklar için çizmeye başlıyor. Kendisi de bir çocuk annesi olan Stefani, iki büyük marka için kıyafet tasarlamaya başlıyor.

Tasarım çalışmalarını yakın zamanda tamamlayan ünlü şarkıcı Japon animelerinden ve Harajuku'lardan ilham aldığını açıkladı. "Harajuku Mini koleksiyonu ile bir hayalim gerçek oluyor" diyen Stefani’nin birbirinden renkli tasarımları meraklıları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Çocuklar için süper eğlenceli ve sevimli bir koleksiyon hazırladığıma inanıyorum diyen Stefani, koleksiyonun hazırlarken Japonya’dan esinlendiğini de sözlerine ekliyor. 

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
IŞIKLI TABANLAR
ÇOCUK ODASI
SEVİLEN KARAKTERLER
KIZLAR İÇİN IŞIKLI ETEKLER
OJENİZ NE RENK OLSUN
ROBOT SEVGİLİLER
GÜZELLİK ÖLÇÜLERDE DEĞİL
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :