Okunma Sayısı: 8052
CANLI YORUMLAR

DOĞUM SONRASI

BABAYA DÜŞENLER

Kadınların en büyük korkularından biri doğumdan sonra eski vücutlarına, şekillerine kavuşamamak ve böylece eşlerinin ilgi ve arzusunu eskisi kadar çekememek olduğu biliniyor.

Bilinçli bir erkek bunu bilerek, eşine bu konularda destek olmalı, onun bu çekincelerinin yersiz olduğunu söyleyerek, ona karşı sevgi, ilgi ve isteğinin hiçbir şekilde azalmadığını ifade etmelidir.

Çiftler yeniden seks yaşamlarına dönerken belli bir çekingenlik ve utangaçlık hissedebilirler. Bu durumda da erkek anlayışlı ve yol gösterici, yönlendirici olmalıdır.

Karşılıklı oturup konuşmak, hem erkeklerin hem de kadınların endişelerini paylaşmak gerekiyor.

Karşılıklı konuşma yaparken erkeklerin, en çok konuşma üslubuna dikkat etmesi gerekiyor. Anlayışlı, hoşgörülü ve her koşulda destek olduğunu hissettiren bir eş, depresyondaki bir anne için en iyi tedavi yöntemi olarak biliniyor.  

Hepsinden önemlisi de bebeğinizi dünyaya getiren eşinizi ne kadar çok sevdiğinizi ve her koşulda ona destek olmaya hazır olduğunuzu hissettirmeli.

Doğumun hemen ardından hassas olan kadınlar genelde kocalarından daha çok ilgi bekliyor. Bunun yanı sıra kocaların, eşlerine verecekleri destek çok büyük önem taşıyor. Fiziksel ve ruhsal olarak bu dönemde daha çok ilgi bekleyen kadınlara, eşleri bekledikleri desteği göstermeleri öneriliyor. 

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
RAHİM KÜÇÜLMESİ
EN SAĞLIKLI LOHUSA ŞERBETİ
ERKEN LOHUSALIK BELİR...
RAHİM KÜÇÜLMESİ
YENİ SEZONDA TIRNAKLAR
MİNİKLERİN BOYUT ZİYARETİ
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :