Okunma Sayısı: 11811
CANLI YORUMLAR

GEBELİK HASTALIKLARI: SIK İDRARA ÇIKMA

Sürekli tuvalete mi gidiyorsunuz?

 

Hamileliğin başlarına kıyasla daha sık idrar üretilmesi son haftalarda rahmin mesaneye yaptığı baskıya bağlıdır.

Her ne kadar sık sık tuvalete gitmek sıkıntı verici olsa da (bunun dışında geceleri dalınması zaten zor olan bir uykuyu daha da güçleştirebilir).

Buna rağmen sabırla tahammül edilmesi gereken, ilaç tedavisiyle ortadan kaldırılamayacak ve az sıvı tüketimiyle engellenmemesi gereken bir rahatsızlıktır. Hamileliğiniz esnasında sık tuvalete çıkıyorsanız ve bu durumdan çok şikayetçiyseniz doktırunuzla konuşabilirsiniz ama bunun geçici bir dönem olduğunu aklınızda tutup radikal önlemler almamak  hem sizin hem bebeğinizin sağlığı açısından iyi olacaktır. 

 

 

 

 

 

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
HAMİLEYKEN YORGUNLUK
GÖZ SAĞLIĞINA DİKKAT
GEBELİKTE EGZERSİZ YAPMALI
HAMİLELİKTE KASIK AĞRISI
OJENİZ NE RENK OLSUN
23 NİSAN
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :