Okunma Sayısı: 7459
CANLI YORUMLAR

Genç Görünmek Elinizde

8 püf noktası

 

İşte size birkaç gençlik hilesi:

1. Saçlarınızın uzunluğu çeneniz ile omuzlarınız arasında olmalı.

Yana ayrılmış kâküller ve en fazla omuzlarınıza kadar olan saçlar size birkaç yılı geri verecektir. 

2. Yanlış ruj seçimi sizi olduğunuzdan yaşlı gösterebilir.

Genç görünmenin başka bir yolu da kahverengi rujlardan kaçınmaktır. Mat renkli rujlar seçmeyin çünkü bu renkler dudak hatlarınızı belirginleştirir. Bunun yerine daha parlak renkler kullanın. (Dudak parlatıcıları dudaklarınızın daha genç görünmesini sağlar ve aynı zamanda dudaklarınızı daha dolgun gösterir). 

3. Krem allık ve göz farı kullanın

Yaşlı cilt kuru cilttir. Bu nedenle krem far ve allık en akıllıca seçim olacaktır. Toz allıklar ve farlar ince çizgilere ve kırışıklıklara birikir, bu da dikkatleri yaşlılık belirtilerine çeker. 

4. Gözlerinizi belirginleştirin

Kıvrık kirpikler gözlerinizi vurgular. Ünlü güzellik dergisi Allure’un editörleri, kirpiklerin maskara sürülüp kuruduktan sonra kıvrılmasını tavsiye ediyor. Gözlerinizin daha iri görünmesi sizi genç gösterecektir. 

5. Kaşlarınızı fazla inceltmeyin

30’lu yaşlardan sonra alınan kaşların yeniden çıkması zordur. Bu nedenle kaşlarınızı alırken çok dikkatli olmalısınız. Çok ince alınmış kaşlar sizi yaşlı gösterir. 

6. Dişlerinizi beyazlatın

Kahve, çay, kırmızı şarap gibi içecekler zamanla dişler üzerinde lekelere neden olur. Beyaz dişler size yıllar kazandırır. 

7. Dik durun

Güzel ve çekici kadınlara dikkat ederseniz, hepsinin dik ve kendine güvenli durduğunu görürsünüz. Bu duruş sizi anında daha zayıf ve en az beş yaş genç gösterir. 

8. Verimli bir uykunun önemi

Çok az şey sizi kötü bir uykudan daha yaşlı gösterebilir. Yeterince uyumadığınızda gözleriniz şişer, cildiniz sağlıksız ve donuk görünür ve yüzünüz çöker. Uykunuza özen göstermek sizi genç tutar.


"Neşe ve memnuniyet en iyi güzelleştiriciler ve genç görünümün ünlü koruyucularıdır". Charles Dickens

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
KIŞ MAKYAJI NASIL OLMALI?
DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ KIŞ MAKYAJI
HAFTAYA KEYİFLE BAŞLAYALIM
SAÇ TASARIMI VE BOYA
MEĞERSE KOZMETİKMİŞ
HANGİ KREM TOPLATILIYOR
GÖZ MAKYAJINA LENS AYARI
BUNLARA DİKKAT EDİN
STİL SAHİBİ ÇOCUK REKABETİ
MAKYAJ YAPMA YAŞI 11'E İNDİ

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
İPEKSİ DOKUNUŞ
KOZMETİĞİN BİLİNMEYENLERİ
KALICI OJELER !
"BENİM SAÇLARIM HAVALIDIR"
YETERİNCE ZENGİNSENİZ
ÜNLÜLER VE KÖPEKLERİ
ROBOT SEVGİLİLER
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :