Okunma Sayısı: 10581
CANLI YORUMLAR

IŞIK OKULLARINDAN ETKİNLİK

3-6 yaş grubu miniklere

FMV Işık Okulları Anaokulu10 Mart-27 Mayıs 2012 tarihleri arasında hafta sonları“Haydi Işığa” başlığı altında 3-6 yaş grubu minikler ve aileleri için çocuklar için ücretsiz aktiviteler sunmaya başlıyor.

FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsü’nde gerçekleştirilecek “Haydi Işığa” etkinliklerinde tiyatro, Orff atölyesi, Mad Science bilim gösterileri, hikaye saati, sihirbazlık gösterileri, çocuk kitapları yazarlarının imza günleri, anne-babalara yönelik seminerler vb. pek çok etkinlik gerçekleştirilecek.

Haydi Işığa Etkinlikleri Mart 2012 Programı

10 Mart 2012 Cumartesi  Saat 10.30-11.30

Müzikli Çocuk Oyunu- İlaçlar Mikroplara Karşı

Oyunda, mikropların vücudumuza bulaşması, nedenleri, korunma yöntemleri, ilaçların vücuttaki mikroplarla olan savaşı müzikli ve mizahi bir dille anlatılacak.

11 Mart 2012 Pazar Saat 11.00-12.00

Mad Science Gösterisi

Anaokulu Salonu’nda çocukları eğlenceli bir bilim gösterisi  bekliyor. “Ateş ve Buz Gösterisi “adıyla sergilenecek çalışmada bilimsel bulgular eğlenceli sahnelere dönüşecek. “Dış Basınç Farkının etkileri”, “Maddenin Gaz halini keşfedelim”, “Bir Bulut Oluşturalım” gibi başlıklarda sunulacak gösteri çocukların olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekebilir.

17 Mart 2012 Cumartesi  Saat 10.30-11.30

Atölye Etkinlikleri

Çocuklara özel atölyeler yapılacak. Etkinliklerin ilki olan Orff Atölyesi, Brezilyanın karnaval ruhunu Nişantaşı’na taşıyacak. Beden Perküsyonunu kullanarak el-göz koordinasyonunu geliştiren, lider takip etme ve gerektiğinde liderliği üstlenme gibi beceriler kazandıran atölyenin ardından, Tasarım Atölyesi çocukların çeşitli materyallerle ürünler tasarlamasını sağlayacak. Günün son etkinliği olan İngilizce Saati’nde ise, İngilizce müzikli drama, öyküleme aktiviteleri gerçekleştirilecek.

24 Mart 2012 Cumartesi  Saat 10.30-11.30

Atölye Etkinlikleri

Anaokulu Alanı’nda; Orff Atölyesi’nin yanısıra, Uzaylılar performansıyla çocukların canlandırma yöntemi kullanarak duygu ve düşüncelerini dans, müzik ve drama ile ifade etmesini sağlayacak. Mad-Science – Duyularımızı Keşfedelim aktivitesiyle 4 duyumuz oyunlarla keşfedilecek. Aynı gün anne-babalara yönelik, Okul Olgunluğu Konferansı ile 6 yaş grubu velilerine yönelik ilköğretime geçiş süreci ve beklentiler konulu bilgilendirme toplantısı yapılacak.

25 Mart 2012 Pazar Saat 13.00-14.00

Çocuk edebiyatı yazarı Tülin KOZİKOĞLU ile kitap okuma etkinliği ve imza günü

Tülin Kozikoğlu “Dondurma Yok mu? Peli ” isimli kitabını okuyacak.  Aynı etkinlikte yazar Kozikoğlu imza günü de düzenleyecek.

31 Mart 2012 Cumartesi  Saat 10.30-11.30

Atölye Etkinlikleri

Anaokulu Alanı’nda Dans Atölyesi gerçekleştirilecek, ABBA grubunun müzikleriyle dans edecek çocuklar eğlenceli dakikalar geçirecek. Mutfak Atölyesi ile eğlenceli yiyecekler hazırlamayı öğrenecek olan miniklerin ardından anne ve babalara dönük, “4-5 Yaş Çocukları Gelişim Özellikleri” konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirecek.

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
YAZ SAĞLIKLI GEÇER Mİ?
YAZ İSHALİ VE DİĞERLERİ...
TAKSİM'İ BALIKLAR BASTI
MEYDANDA RENK CÜMBÜŞÜ
 N.Ç. DAVASI UTANÇLA BİTTİ
YARGITAY İTİRAZ ETMEDİ
HANSEL VE GRETEL MÜZİKALİ
7-21 NİSAN'DA İSTANBUL'DA
EĞLENCELİ CUMARTESİLER
HEM ÇOCUKLARA HEM BÜYÜKLERE
ESTETİK SADECE GÖRSEL DEĞİL
PSİKOLOJİYİ DE ETKİLİYOR
İNTERNET BAĞIMLISI MISINIZ?
ARTIK TEDAVİSİ MÜMKÜN...
BU TESTLERİ YAPTIRIN
KADINLAR TAKİPTE OLMALI
DOĞAR DOĞMAZ SARILIK
OLUR MU DEMEYİN!
KARNI BURNUNDA HIRSIZ!
HEM DE ORGANİZE İŞLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
WINX CLUB MÜZİKALİ
7-9 YAŞ GRUBU ÇOCUKLARA
İSTANBUL MODERNDE ŞENLİK
ŞEHİR-ORMAN
İLGİLİ VİDEOLAR
SAÇINIZ ÇEKİLİRSE
BİLEĞİNİZDEN TUTUP SÜRÜKLERLERSE
ENSENİZDEN YERE YIKMAYA ÇALIŞIRLARSA
ARKADAN GELEN SALDIRILARA MÜDAHALE
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
ÜNLÜLERİN KOMİK ANLARI
AKNELERDEN KURTULMAK İÇİN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :