Okunma Sayısı: 7701
CANLI YORUMLAR

KALİTELİ HİZMETE ÖDÜL

Güral Sapanca

Türkiye’nin ilk wellness oteli Güral Sapanca Wellness & Convention, Şubat ayında art arda aldığı iki ödül kazandı. İlk olarak, otelcilik alanında prestijli bir yere sahip olan ve binlerce ETS misafirinin Otelpuan.com adresinde kaldıkları oteli oylayarak belirlediği Otel Puan Ödülleri’nde “En İyi İstanbul Çevre Oteli” seçilen Güral Sapanca, bu ödülle İstanbul’dan uzaklaşmadan yapılan en iyi tatil adresi olduğunu gösterdi. Otel daha sonra, “Ace of MICE Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri”nden aldığı “Marmara Bölgesi’nin En İyi Toplantı Oteli” ödülüyle de iş dünyasının ilk tercihi olduğunu kanıtladı.

Hem ailelerin hem de iş dünyasının ilk tercihi 

“Art arda aldığımız bu iki ödül, kaliteli hizmetin her zaman kazandıracağına duyduğumuz inancı güçlendirdi,” diyen NG Hotels & Resorts Turizm Koordinatörü Kamil Berk sözlerine şöyle devam etti: “Halkın oylarıyla aldığımız ‘En İyi İstanbul Çevre Oteli’ ödülü, kaliteli hizmete önem veren İstanbulluların kendilerine en yakın hissettiği otel olarak Güral Sapanca’yı gördükleri anlamına geliyor. 

Türkiye’nin en iyi otellerinin bulunduğu Marmara Bölgesi’ne yönelik ‘En İyi Toplantı Oteli’ ödülü almamız da çok anlamlı. Kaliteli hizmete ve personel eğitimine verdiğimiz önem ve yatırımlarımızın böyle bir takdirle karşılanmasından, dahası bunun böylesi ödüllerle taçlandırılmasından NG Hotels & Resorts olarak büyük onur duyduk. Kalite konusundaki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Proje aşamasından itibaren doğaya saygı ilkesinden ayrılmadan planlanan otelimizin, sahip olduğu tüm diğer kalite belgelerine 2012 yılında Yeşil Yıldız belgesini de eklemeyi hedefliyoruz.”

Güral Sapanca, 6 kalite belgesine sahip Türkiye’nin tek 5 yıldızlı oteli

Güral Sapanca Wellness & Convention, ormanlarla çevrili muhteşem doğa içerisindeki konumu, misafir konforu öncelikli tutularak planlanmış mimarisi, dekorasyonu ve üstün hizmet kalitesine verdiği önem ile hem tatil, hem de toplantı amaçlı konaklamaların ideal adresi olarak öne çıkıyor.

Üstün hizmet kalitesi, donanımlı personeli ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla geçtiğimiz yıl içinde 6 kalite belgesini birden almaya hak kazanan Güral Sapanca Wellness & Convention, Türkiye’de 6 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel konumunda bulunuyor.

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
SAĞLIKTA E-REÇETE DEVRİ
TEMMUZ AYINDA BAŞLIYOR
İSTANBUL REVİEW RÖPORTAJI
HAYDİ KIZLAR EVE
BAŞLIYOR AMA BİTİREMİYORLAR
KADINA ŞİDDET KİME EMANET
BARDAK DOLU MU BOŞ MU?
AKRAN ZORBALIĞI
ÇOCUĞU ZORLUYOR
KADINLARIN KALBİ DAHA HASTA
EV KADINLARI DİKKAT!
EUROVISION ŞARKISI BELLİ
ŞARKIYA DAİR DETAYLAR...
ORANTISIZ GÜCE KARŞI
ALO, "İMDAT POLİS" HATTI
BUNALTAN SICAKLAR GİDİYOR
ÖNCE ISINACAK AMA...
ÇOCUKLARDA OKUL FOBİSİ
OKULA GİTMEYİ REDDETMEK

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ÇOCUK SANAT ATÖLYELERİ
CAN BONOMO BUGÜN SAHNEDE
KADINA ŞİDDET HER YERDE
MADONNA KONSERİ BUGÜN
İLGİLİ VİDEOLAR
ÇOCUK GELİNLER
İŞ YERİNDE PSİKOLOJİK TACİZ
BİZDEN HABERLER 12.07.2011
BİZDEN HABERLER 18.07.2011
MİNİKLERİN BOYUT ZİYARETİ
2012 YILINA DAMGA VURAN
KISA SAÇ MODELLERİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :