Okunma Sayısı: 8983
CANLI YORUMLAR

KANSERİ ÖKSÜREREK YENDİ!

Tıbben güç bir vaka

İngiltere, tıp dünyasını şaşkına uğratan ve akıllara durgunluk veren bir olayı konuşuyor. 37 yaşındaki Claire Osborn adlı kadın, kanser tedavisi görüyordu. Boğazındaki tümör nedeniyle doktorların yüzde 50 yaşama şansı verdikleri genç kadın cenaze hazırlıklarına bile başlamıştı. Ancak hiç beklenmedik bir anda öyle bir olay gelişti ki kanser hastası kadın sağlığına kavuştu. 

Claire Osborn, bir gün ağır bir öksürük krizine tutuldu. Ciğerleri parçalanacak gibi olan kadın öksürük nöbetinin ardından yaklaşık 2 santimetre boyutunda kalp şeklinde bir yumru tükürdü. 

İlk başta çıkan cisme bir anlam veremeyen Osborn, doktora gidince gerçeği öğrendi. Osborn'un öksürüğün ardından tükürükle boğazından çıkan parça ise kanserli olan tümördü. Doktorları bile hayrete düşüren inanılmaz olayın ardından yeniden kontrolleri yapılan Osborn'un boğaz bölgesinde ve vücudunun diğer bölgelerinde kanserli hücrelere rastlanmadı. 

Uzmanlar böyle bir olayın tıbben yaşanması güç bir vaka olduğunu vurgularken, Claire Osborn'un tükürerek dışarı attığı kanserli tümörün genç kadının boğazının arka kısmında serbest bir şekilde büyüdüğünü ve bu nedenle de doğal yollarla dışarı çıktığını ifade ettiler. 

Claire Osborn ise yaşadığı olayı bir 'mucize' olarak değerlendirerek, "Bir öksürükle kanseri yendiğime inanamadım. Bu olay beni çok şaşkına çevirdi. Eğer o öksürük olamasaydı tümör büyümüş belki de vücuduma yayılmıştı. Bu bir mucize" dedi. 

 

sabah

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
SAĞLIKLI BESİNLER LİSTESİ
FAYDALARI İLE BİRLİKTE
BİR MİLYAR AYAKLANIYOR
KADINA ŞİDDETE KARŞI...
ÇOCUĞUNUZUN DİŞ SAĞLIĞI
HEKİM SEÇİMİNE DİKKAT
HAMİLE KALMAK İSTİYORSUNUZ
ANCAK OLMUYOR, NE YAPMALI?
BEYAZ VE TATLI YALANLAR
SİZİNKİ HANGİSİ
SALATALIK YİYİN!
SINIRSIZ FAYDALARI NELER?
BİLGİSAYAR KULLANICILARI
BU HABERİ DİKKATLİ OKUYUN!
SİVİLCE, AKNE HUSUSU
HER YAŞTA SORUN OLABİLİYOR
SEVGİLİLER GÜNÜ BAKIMI
REN SKİNCARE VE DERMOKİL
EN ÖLÜMCÜL KANSER AMA
PROF. ERTEKİN UYARIYOR

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
UZMANLAR 65 YAŞ ÜZERİNİ
HAİN BİR YAZ TUZAĞI
ABUR CUBURUN SAĞLIKLI...
HAMİLE KALMAK İSTİYORSANIZ
İLGİLİ VİDEOLAR
BEBEĞİNİZ SİZE VE ETRAFINA DAİR NELERİ HİSSEDER?
BEBEĞİNİZİN GELİŞİMİNE YARDIMCI OLUN
12 - 24 AY ARASI BEBEKLERİN GELİŞİMİ NASIL OLMALI?
0 - 6 AYLIK BEBEKLER İÇİN OYUNLAR
PHOTOSHOP OLMADAN NASILLAR?
GÜZELLİK ÖLÇÜLERDE DEĞİL
ÜNLÜLERİN KOMİK ANLARI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :