Okunma Sayısı: 9460
CANLI YORUMLAR

lişkilerin Kabusu

Aldatılmak Semineri

lişkilerin Kabusu Aldatmak Ya da Aldatılmak Semineri Yaşam Atölyesi’nde Başlıyor

Yaşam Atölyesi’nde Aret Vartanyan Eğitmenliğinde Gerçekleşecek Olan “İlişkilerin Kabusu Aldatmak Ya da Aldatılmak” Konulu Seminer İçin Geri Sayım Başladı!

 

Kişisel Dönüşüm Akademisi Yaşam Atölyesi, farklı konulardaki seminerlerine hız kesmeden devam ediyor. Aret Vartanyan tarafından verilecek olan “İlişkilerin Kabusu Aldatmak Ya da Aldatılmak” isimli seminer, 30 Nisan tarihinde, saat 20:00’da Yaşam Atölyesi’nde gerçekleşecek.

 

Aret Vartanyan bu seminerde, binlerce insan hikayesinden derlenmiş gerçek hikayeler, vaka analizleri ve yaptığı derin çalışmalardan oluşturduğu yaklaşımlarıyla günümüz dünyasında 'aldatmak' kavramına yepyeni bir pencere açacak. İlişkileri 'aldatma' kavramının endişesinden kurtarmak, olası 'aldatma' vakalarının önüne geçebilmek ve bireysel geçmişte yaşanmış travmalardan sıyrılmak yolunda benzersiz bir seminer olacak.

www.biletix.com adresinden biletlerine ulaşabileceğiniz “İlişkilerin Kabusu Aldatmak Ya da Aldatılmak” seminerinin konu başlıkları ise şöyle;

  • Aldatmak olgusu, aldatmanın ve aldatılmanın global / yerel çözümlemeleri
  • İlişkilerde aldatmayı tetikleyen unsurlar
  • Aldatılma durumunda ilk yapılması gerekenler ve sonraki adımlar
  • Aldatma durumunda tespit ve analizler
  • Öteki kadın/erkek sendromu ve yönetimi
  • Aldatma/aldatılma endişhesinden uzak, gerçek ilişkilerin yaşanması için olmazsa olmazlar

 

 

Aret Vartanyan ve Yaşam Atölyesi Hakkında

Kitapları ve Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Akademisi ile milyonlarca insana ulaşan Aret Vartanyan, ilk kitabını 2008 yılında yayımladı ve 5 yılda 257 bin katılımcısı ve 1.2 milyon üyesiyle Türkiye’nin ilk ve tek Kişisel Dönüşüm Akademisi olan Yaşam Atölyesi’ni kurdu.

Okurlarıyla hayata dair bir sohbet olan ’Sen ve Ben’, İstanbul ekseninde insanı, yaşamı irdeleyen ve farklılıklarla bir arada yaşamanın romanı ’Bir Nefes İstanbul’, bir bedende kaç kişi yaşadığımızı ve hayatın içindeki rollerimizi kadın ve erkek olgularıyla sorgulayan ’Bin Yüz Bir İnsan’, on binlerce danışanı ile gerçekleştirdiği çalışmaları kendi yaklaşımları ile birleştirerek yaşamın farklı kulvarlarına ışık tutan ’Gerçekten Yaşıyor Musun?’ ve aşkı yeniden tanımlayan, bildiğiniz aşkı unutun diyen ’Çırılçıplak Aşk’ ile bir milyondan fazla okura ulaştı.

Yaşam Atölyesi, 2008’de kurulduktan sonra kısa sürede yüz binlerce insana ulaştı. Beyoğlu Mısır Apartmanı ve Acarkentatölyelerinin dışında 2012 yılında Amsterdam atölyesi kuruldu.

Kadir Has Üniversitesi ve Global işbirlikleriyle farklı eğitim modülleri sunan, Türkiye’nin en kapsamlı Danışman Yetiştirme Programı’nı sunan Yaşam Atölyesi, Türkiye’nin dört bir yanına ve yurt dışına açılımını sürdürüyor. ‘Yaşam, yaşayarak öğrenilir’, ‘Sen değişmeden hiçbir şey değişmez. Yarın değil, şimdi’ mottolarıyla önceliğin insanın kendisini tanıması, kendisiyle barışması, kendine uygun yaşamı dizayn etmesi olarak kabul eden Yaşam Atölyesi, temel eğitim programlarının yanı sıra workshop çalışmalarını da sürdürüyor.

2013 yılında tescillenerek Türkiye’nin ilk ve tek Kişisel Dönüşüm Akademisi’ne dönüşen Yaşam Atölyesi, AVCT markası altında kurulan ayrı bir yapıyla Türkiye’nin önde gelen kurum ve markalarına kurumsal eğitimler sunuyor.

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
DOKTORA GİDECEKLERE UYARI
"E-REÇETEYE GEÇECEKSİNİZ"
ORGAN BAĞIŞI HAFTASI
YENİ HAYATLAR İÇİN...
SAĞLIKLI RAMAZAN REHBERİ
ÇALIŞANLARA ÖNEMLİ UYARILAR
RAMAZAN DÖNEMİNDE BESLENME
DENGELİ VE SAĞLIKLI
DETOX
DEVEDİKENİ
FAYDALARI SAYMAKLA BİTMİYOR
TAYLAN KÜMELİ ANLATIYOR
BAHAR GÖZÜ BOZAR
BAHAR GÖZE ZARAR!
DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR
İSTENMEYEN TÜYLER MESELESİ
HIZLI DİYETLERE DİKKAT
ZARARI KALICI OLMASIN

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
SOLUDUĞUNUZ HAVAYA DİKKAT!
HEPATİT'İN ABC'Sİ
RAMAZAN SONRASI BESLENME
SİGARA VE ALKOL BİRLEŞİNCE
2012 YILINA DAMGA VURAN
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
HAMİLELERİN YENİ MODASI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :