CANLI YORUMLAR
MUTLU TÖNBEKİCİ
MUTLU TÖNBEKİCİ
Gazeteci-Yazar

COOL BİR OTEL ÖNERİSİ

Aynı zamanda otantik
19.10.2012

Serin. Yani Cool!! Kapadokya’nın bin yıllık mağara odalarında, designer spaceship: cart kırmızı peluş halı, siyah çarşaflı baldaken yatak, New York’un en hip loftlarından çıkma alüminyum sandalye.


Mağara odaları illa eski kilim - kıtık minder - antikacıdan alınmış paslı demir ütüyle dekore edilecek diye bir kural yok tabii. Kırk tane otantik gördükten sonra, böylesi insana iyi bile geliyor!

Eren Hanım, İstanbul’un kalburüstü bir yerlerinden son derece şeker bir kadın: cool tasarıma, insani sıcaklık katmayı bilmiş. 20 yıla yakın havacılık sektöründe çalıştıktan ve dünyanın her yerini gezdikten sonra kendi rüya evini yapmak üzere “mağara”sına çekilmiş ve yapmış!

Kahvaltısı bile dizayn: Meşhur yaratıcı aşçılarımızdan Defne Koryürek’in hazırladığı bir kombin. Ev yapımı ekmekler, turtalar, bisküviler.. Enteresan evet.

Özellikler:

  • Kredi kartı kabul ediliyor 
  • Doğada yerleşim  
  • Geleneksel mimari 
  • Güzel bahçe  
  • Odalarda telefon
YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :